Nasza Klinika

Nasza historia

dr Oksana Zarewycz-Skórka, specjalista dermatolog
Założycielka Kliniki Bellderma
Już ponad 25 lat dermatologia jest moją Pasją i poświęcam jej dużą część mojego życia.
Od początku mojej praktyki zawodowej stosuję w leczeniu chorób skóry techniki łączone: leczenie miejscowe, ogólne oraz procedury zabiegowe.
Takie podejście pozwala na uzyskanie szybszych efektów terapeutycznych, często możemy uniknąć długotrwałego leczenia lekami doustnymi i, jednocześnie, sprawia, że moi Pacjenci szybciej uzyskują pożądany przez nich efekt – Zdrowej i Pięknej skóry.
W 2008 roku odważyłam się na stworzenie własnej Kliniki Dermatologii i Medycy Estetycznej. Marzyłam o stworzeniu placówki przyjaznej ludziom, w której specjaliści z różnych branż medycznych będą realizowali wspólny cel – Zdrowa i Piękna Skóra naszych Pacjentów!

Tak urodziła się Bellderma – z włoskiego: Piękna Skóra! Bo jestem pewna, że Tylko Zdrowa Skóra jest prawdziwie Piękna!
Kondycja skóry, włosów i paznokci zawsze odzwierciedlają stan naszego zdrowia: fizycznego, psychicznego i stanu naszej duszy. Harmonia tych trzech światów gwarantuje nam Zdrowie i Piękno oraz Młodość pomimo upływu lat.

Dzisiaj Bellderma to Klinika Lekarzy Specjalistów z branży dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii, proktologii, ginekologii estetycznej, kosmetologii, rehabilitacji i masażu.
Jestem dumna, że udało mi się włączyć do współpracy świetnych fachowców, pasjonatów i zarazem ludzi kreatywnych. Dla nas wszystkich liczy się przede wszystkim Dobro Pacjenta. Stawiamy na dokładną diagnostykę problemów i indywidualne programy leczenia.


Mamy dla Ciebie czas! 

Chcemy i możemy zrealizować Twoje marzenie o idealnej Skórze i pięknej Sylwetce.

Nasz Zespół

Dr Oksana Zarewycz-Skórka
Dr n. med.  Dariusz Polnik
Dr Renata Kędzia-Berut
Dr Renata Grzechocińska
Mgr Mirosław Walusiak
Mgr Magdalena Bandzerewicz
envelopephone-handsetphonemagnifiercrosschevron-upchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram